انتخاب کاشی برای بازسازی خانه

امروز قصد داریم در مجله آیوت در مورد انتخاب کاشی برای بازسازی خانه با شما صحبت کنیم.اگر در بازسازی خانه اطلاعات کافی در مورد انتخاب کاشی و سرامیک ندارید این مطلب را از دست ندهید.

انتخاب کاشی برای بازسازی خانه

با توجه به تنوع کاشی و سرامیک در بازار انتخاب آن بعضاً برای افراد به دغدغه تبدیل می‌شود. برای داشتن بهترین انتخاب شما باید اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید.اگر قصد خرید کاشی و سرامیک را دارید این مطلب به شما کمک می‌کند تا بهترین خرید را داشته باشید.

انتخاب کاشی برای بازسازی خانه

اهمیت انتخاب کاشی برای بازسازی خانه

کاشی و سرامیک در بازار با تنوع و کیفیت های مختلف عرضه می‌شود. اگر در خرید آن دقت کافی به نکات ضروری  نشود مجبور هستید تا مدتها انتخاب خود را در خانه تحمل کنید. گاهی مجبور خواهید شد بعد از اتمام نصب کاشی و سرامیک آنها را تخریب کنید این اتفاق به دلایل گوناگون مانند انتخاب رنگ نامناسب،عدم هماهنگی با شیرآلات و روشویی

نکات انتخاب کاشی برای بازسازی منزل

برای خرید موارد زیر را در نظر بگیرید.

  • سبک معماری فضا
  • نورپردازی
  • کیفیت ساخت
  • ابعاد کاشی و سرامیک
  •  جانمایی در فضای سرویس

سبک معماری در انتخاب کاشی برای بازسازی خانه

در ابتدا سبک معماری خانه خود را مشخص کنید. این کار هنگام خرید به شما کمک می‌کند تا انتخاب‌های خود را محدود کنید در غیر اینصورت زمان زیادی را باید صرف جستجوی کاشی مورد علاقه خود در بازار کنید.

نورپردازی

اگر از رنگ های سرد مثل آبی، خاکستری، سبز در شکل کاشی استفاده شده است در نورپردازی سرویس باید از نورهای آفتابی با درجه کلوین 3000 تا 4000 استفاده کنید.اگر کاشی با رنگ های گرم مثل زرد، قرمز، نارنجی انتخاب کردید در نورپردازی از نورهای سفید با درجه کلوین 8000 تا 10000 استفاده کنید.

دکوراسیون سرویس بهداشتی

تشخیص کیفیت ساخت کاشی

تشخیص این موضوع نیاز به مهارت و تجربه دارد. بهترین کار مشاوره گرفتن از کارشناسان مربوطه است. مشاوره با افرادی که تجربه اجرای انواع کاشی و سرامیک را در پروژه های خود داشته‌اند می‌تواند برای شما مفید باشد.

انتخاب ابعاد کاشی برای بازسازی خانه

قبل از خرید ابعاد بدنه و کف سرویس را برداشت کنید تا در هنگام خرید بتوانید کاشی مورد نظر را با ابعاد سرویس مقایسه و از نظر اجرایی بررسی کنید.کاشی و سرامیک در اندازه های مختلف تولید می‌شود.

جانمایی کاشی در فضای سرویس

اگر از مدل های مختلف کاشی در یک سرویس استفاده می‌کنید این موارد را در نظر بگیرید.

  • تناسب ابعادی کاشی با بدنه و کف
  • نحوه اجرای کاشی در بدنه و کف
  • حفظ هارمونی و تعادل در رنگ

سخن آخر

امیدواریم این مطلب برای شما در خرید کاشی و سرامیک مفید بوده باشد. سوالات و نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید ممنون که تا انتهای این مطلب همراه ما بودید.

فرم درخواست مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *