دکوراسیون اتاق خواب جذاب

امروز در مجله آیوت می‌خواهیم به بررسی دکوراسیون اتاق خواب جذاب بپردازیم.اگر قصد دارید برای افزایش کیفیت زندگی خود فضای  اتاق خواب خود را بهبود دهید این مطلب را تا انتها بخوانید. در این مطلب ما به شما چند مورد از دکوراسیون های جذاب اتاق خواب را پیشنهاد می‌دهیم که می‌توانید با الهام گرفتن از آنها اتاق خواب خود را جذابتر کنید. در ادامه همراه ما باشید.

 

دکوراسیون اتاق خواب جذاب

سبک دکوراسیون اتاق خواب

اتاق خواب هم مانند فضاهای دیگر خانه دارای سبک معماری می‌باشد.شما می‌توانید با انتخاب سبک معماری اتاق خواب آن را متناسب سلیقه خود شخصی سازی کنید. بعد از انتخاب سبک شما موارد زیر را در نظر بگیرید.

  • رنگ‌های متناسب با سبک
  • وسایل شخصی مورد استفاده در اتاق
  • نورپردازی اتاق خواب
  • نوع تخت و کمد لباس و کتابخانه
  •  گیاهان سبز

رنگ دکوراسیون اتاق خواب جذاب

شما برای انتخاب رنگ در اتاق خواب طیف گسترده ای از انتخابات را دارید. اما باید متناسب با سبک آنها را انتخاب کنید. اگر به رنگ‌های پاستلی علاقه دارید می‌توانید در دیوار‌ها و یا رنگ کمد لباس از آنها استفاده کنید. سعی کنید تعداد رنگ‌ها در فضای اتاق بیش از حد نباشد و حس شلوغی در فضا ایجاد نکند. رنگ های تیره در اتاق خواب می‌تواند بسیار جذاب باشد.

دکوراسیون اتاق خواب جذاب

نورپردازی دکوراسیون اتاق خواب

نورپردازی می‌تواند جذابیت اتاق خواب شما را چندین برابر کند. برای اتاق‌های خواب جهت حفظ آرامش قبل از خواب از نورهای با درجه 3000 کلوین استفاده کنید. این نور علاوه بر ایجاد حس آرامش تداعی گر نور غروب خورشید است که قبل از خواب باعث آرامش و ترشح هورمون در بدن می‌شود.

دکوراسیون اتاق خواب جذاب

نقش گیاهان در دکوراسیون اتاق خواب جذاب

گیاهان هم مانند نورپردازی در دکوراسیون اتاق خواب از اهمیت بالایی برخوردار هستند. گیاهان علاوه بر زیبایی نماد و نماینده طبیعت در اتاق خواب هستند. از مزایای گیاهان در اتاق می‌توان به :

  • اکسیژن ساز و فیلتراسیون هوا
  • کاهش صدا
  • زیبایی بصری و ایجاد آرامش

اشاره کرد. ما استفاده از گیاهان در فضای خواب را پیشنهاد می‌کنیم . تنها نکته نوع گیاه است که در انتخاب آن باید تحقیق کنید.

 تخت و کمد در دکوراسیون اتاق خواب

وسایل مورد علاقه و مصرفی در اتاق خواب را لیست کنید. برای هر یک فضای مشخصی اختصاص دهید. اگر به کتاب علاقه دارید سعی کنید از کتابخانه چوبی استفاده کنید. از تخت‌هایی که فضای زیر آنها خالی هستند استفاده کنید.

دکوراسیون اتاق خواب جذاب

گروه آیوت می‌تواند به شما از طراحی تا چیدمان اتاق خواب مشاوره و راهنمایی رساند.

جهت اطلاع بیشتر فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فرم درخواست مشاوره

متشکریم که تا انتهای مطلب همراه ما بودید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *