مرچندایزینگ دکوراسیون تجاری

امروز در مجله آیوت می‌خواهیم به بررسی موضوع مهم مرچندایزینگ دکوراسیون تجاری بپردازیم. مرچندایزینگ دکوراسیون داخلی به طور ساده شامل مجموعه ای از ایده‌های خلاقانه برای فروش هرچه بیشتر محصولات یک فروشگاه تعریف می‌شود. اگر می‌خواهید مشتریان خود را به خرید بیشتر از فروشگاه خود ترغیب کنید در ادامه همراه ما باشید تا با مرچندایزینگ بیشتر آشنا شوید.

مرچندایزینگ دکوراسیون تجاری

ویژوال مرچندایزینگ دکوراسیون تجاری

در صنعت فروشگاهی شما تنها 10 ثانیه برای جذب مشتری رهگذر زمان دارید تا آن را وارد فروشگاه خود کنید. ویژوال مرچندایزینگ (چیدمان تصویری) یک راهکار معماری برای دکوراسیون تجاری است که با کمک گرفتن از علم معماری و هنر طراحان به شما در زمینه ترغیب مشتری برای ورود به فروشگاه کمک می‌کند. این روش راه چاره‌ای برای تبدیل یک مشتری غیر فعال به فعال است که از گذشته تا به امروز تغییرات زیادی داشته است. برای اینکه شما بتوانید به کمک این روش مشتریان خود را احیا کنید نیاز به طراحی و چیدمان زیبا دارید.

فرم درخواست مشاوره

مرچندایزینگ دکوراسیون تجاری

نکات اصلی مرچندایزینگ دکوراسیون

اگر بخواهید مرچندایزینگ دکوراسیون را برای فضای تجاری خود پیاده سازی کنید باید طبق اصول این کار را انجام بدهید. مرچندایزینگ دکوراسیون دارای پنج اصل مهم است که در زیر به آن اشاره می‌کنیم.

  • مهمترین اصل رنگ
  • تعیین نقطه کانونی
  • استفاده از علائم راهنما
  • قرار دادن حداکثر محصولات در دید مشتری
  • استفاده هوشمندانه از فضای پرت

مرچندایزینگ دکوراسیون تجاری

رنگ

مسئله رنگ در فضای تجاری بسیار مهم و حائز اهمیت است. رنگ بندی قفسه‌ها، ویترین، لوگو و . . . همگی در جذب مشتری تاثیر گذار هستند.شما باید با توجه به حرفه خود بتوانید متناسب با نیاز مشتری رنگ های جذاب برای دکوراسیون فضای تجاری را انتخاب کنید. شما با این کار تصویر مناسب و ماندگار در ذهن مشتری خود بوجود می‌آورید.

نقطه کانونی

منظور از نقطه کانونی در دکوراسیون فضای تجاری این است که توجه مشتری در هنگام ورود به فروشگاه به چه مکانی جلب می‌شود. این دقیقاً همان نقطه کانونی در مکان شما است و یا به عبارت دیگر مرکز توجه در کسب و کار شما می‌باشد. دکوراسیون این قسمت در ذهن مشتری تاثیرات قابل توجه برای خرید او می‌گذارد.

علائم راهنما

هدف از استفاده علائم راهنما در فروشگاه سهولت هرچه بهتر و راحت‌تر برای خرید آسان مشتری از آنجا می باشد. مشتری در یک فروشگاه بزرگ باید بتواند به راحتی کالای مورد نظر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن پیدا کند. این عامل در فروش بالا بسیار مهم و ضروری است. این مورد در عین سادگی تاثیر خوبی در فروش محصولات یک فروشگاه می‌گذارد.

حداکثر محصولات در دید

اگر فروشگاه شما دارای محصولات زیاد می‌باشد، شما باید بتوانید بر اساس تجربه و مهارت خود کالاهایی را که بیشترین مخاطب را دارد در معرض دید مشتریان قرار دهید. بطور کلی باید شرایط فروش را برای مشتری آسان کنید.

فضای پرت فروشگاه

با شناسایی فضای پرت در فروشگاه سعی کنید ایده های بهتری برای استفاده از آن پیدا کنید.

امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

متشکریم که تا پایان این مطلب همراه ما بودید.نظرات و پیشنهادات خود را در زیر برای ما بنویسید.

فرم درخواست مشاوره

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *